Területi szervező /nyugdíjas/

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Leendő tagok,támogatók felkutatása (Pl. középvállalatok)
Új tagok beléptetése az Egyesületbe ( havi min. 5-6 )

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
rugalmas munkaidő
utazás és mobilhasználat támogatása megbeszélés szerint
segédanyagok a munkához

Megbízó

Művészet és kultúra

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Az 1956-os forradalom szellemiségéhez való kötődés
Önálló munkavégzésre alkalmas személy
Határozott, magabiztos fellépésű személyiség ,értékesítői attitűd

Nyugdíjas jogviszony:
öregségi teljes nyugdíjban
vagy öregségi résznyugdíjban
vagy átmeneti bányászjáradékban
vagy a nők 40 év jogosultsági idejének figyelembevételével megállapított nyugdíjban részesül

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Heti kétszer 5-5 óra (összesen heti 10 óra)

MUNKA IDŐTARTAMA
2020. december 31.

BRUTTÓ BÉR
br. 1290 Ft / óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest és vidék

PROJEKT MENEDZSER
Vincze Vivien
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével tudnak a következő email címre: [email protected]

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3929227  Megjelentetés dátuma: 2020.06.25.