Takarítás,pakolás a XIII.kerületben-bér: br. 1250 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1 250 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

18 év feletti fiúk jelentkezését várjuk takarításra

FELADATOK
Takarítás
Pakolás
Porszívózás

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Pontos, precíz munkavégzés

MUNKAIDŐ
heti 2x4 óra

BRUTTÓ BÉR
1250 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
XIII.kerület, Duna Pláza környéke

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy:takarítás

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

ID: 3927437  Megjelentetés dátuma: 2020.06.22.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 250 Ft/óra