Lángos sütő

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Palatinus strandra keresünk tapasztalt lángos sütőt, nyári időszakra.

Feladatok
Lángos előkészítés és sütés

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Lángossütésben szerzett tapasztalat
Egészségügyi kiskönyv és negatív tüdőszűrő
Állóképesség
Heti 4 nap vállalása
Nyugdíjas jogviszony: öregségi teljes nyugdíjban, vagy öregségi résznyugdíjban, vagy átmeneti bányászjáradékban, vagy a nők 40 év jogosultsági idejének figyelembevételével megállapított nyugdíjban részesül

Kezdés
május 31

Munkaidő
09:00-19:00 ( heti 4 nap)

Munka időtartama
nyári munka

Bruttó bér
Betanulási idő: Br 1060 Ft/óra ( 3 nap) utána Br. 1300 Ft/óra

Munkavégzés helye
Palatinus strand

Projekt menedzser
Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 2009 017

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: lángos sütő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3914191  Megjelentetés dátuma: 2020.05.20.