Porta szolgálat - Portás

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MRE Bethesda Gyermekkórháza azonnali kezdéssel keres megbízható porta szolgálat munkatársat.

Feladatok

A porta szolgálati helyen lévő telefonközpont kezelése.
Kulcsok, kulcskazetták kiadása, bevétele és kezelése.
Minden a portaszolgálati tevékenységgel összefüggő nyilvántartás, napló naprakész vezetése.
Kórházba érkező betegek irányítása elsősorban a betegfelvétel bezárását követően (nem a klasszikus értelemben vett recepciós feladat ellátása).
A meglévő kamera rendszer figyelése – kizárólag a betegek, mentők érkezése érdekében.
Teherlift irányítása,
Tűzvédelmi, katasztrófavédelmi feladatok ellátása és az ehhez kapcsolódó megelőző tevékenység – Tűzriadó terv szerint.

Eseti feladatok:

Betegellátással kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok, számlázás és ezzel kapcsolatos pénzkezelés.
Taxi rendelés,
Portára érkező postai és egyéb küldemények átvétele, megőrzése – munkaidőn kívül.

Egyéb béren kívüli juttatások

Biztos háttérrel rendelkező munkahelyet
Kedvezményes napi meleg étkezés
Munkaruha
Alapjövedelmen kívüli juttatás - cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Cég bemutatása

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza egy egyházi fenntartású Kórház. Évente több mint 8-9000 gyermeket gyógyítunk a fekvőbeteg osztályainkon, továbbá a járóbeteg-rendeléseinket évente 1.120.000 gyermek keresi fel. Kórházunk a legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozik 18 éves korig. Gyermekkórházunkban családias hangulatú a légkör és egy összetartó csapat várja a leendő munkatársunkat.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Önálló munkavégzés,
Igényesség önmagára és munkájára,
Rugalmasság, terhelhetőség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
24 óra a hét minden egyes napján. A napi beosztási rend szerint reggel 7:00-től 19:00 óráig valamint 19:00 órától másnap reggel 7:00 óráig 12 órás folyamatos műszakban. Havi előre tervezett beosztás szerint. Nappali valamint éjszakai műszak ellátása.

Munkavégzés helye
1146 Budapest, Bethesda u. 3.

Jelentkezését a [email protected] e-mail címre várjuk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS Marketing Kft.
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3911761  Megjelentetés dátuma: 2020.05.13.