Szakképzett Műtőssegéd

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MRE Bethesda Gyermekkórház Központi Műtője Szakképzett műtőssegédet keres.

Feladatok

A műtői folyamatok szakszerű kivitelezésével a műtői betegellátás elősegítése.
A kórház műtétes illetve ambuláns betegeinek ellátásában való részvétel.
Az orvosok és ápolók munkájának segítésével vesz részt a betegellátásban.
Betegszállítási feladatokat lát el, közreműködik a páciensek műtétre való felkészítésében, valamint fertőtleníti és előkészíti az ahhoz használt műszereket.
Bizonyos eszközöket a műtét során működtet. Alkalmazza a különböző műtéti eljárásokhoz kapcsolódó betegelőkészítési és -fektetési módozatokat.
Ismeri és használja a műtői berendezéseket, ellátja műtét során az operáló csapat számára szükséges feladatokat, műtétek után kompetenciájának megfelelően gondoskodik a betegről és a műtők szakszerű rendbetételéről.
Gipszelési tevékenységet végez a járó- és fekvőbeteg részlegeken az orvos által megadott útmutató alapján. A gipszeléshez szükséges anyagokat, eszközöket ismeri, és azokat szakszerűen alkalmazza.
Megfelelő kommunikációt alkalmaz, munkáját hivatásként gyakorolja, betartja annak etikai normáit.

Egyéb béren kívüli juttatások

Biztos háttérrel rendelkező munkahely.
Cafetéria.
Kedvezményes étkezés.
Kedvezményes üdülési lehetőség.
Közösségi programok támogatása.
Igény szerint nővérszálló biztosítása.
Szakképesítési pótlék jogosultsági feltételeknek való megfelelés esetén.
Szakmai fejlődés támogatása.
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Az egészségügyi szakképesítést szerzettek alapnyilvántartásában szerepeljen.
Az ENKK működési nyilvántartásba bejegyzett, működési nyilvántartási kártyája érvényes.
Tagja az illetékes szakmai kamarának.
Igényesség önmagára és munkájára.
Önálló precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség.
Felelősségtudat.
Megfelelő konfliktuskezelési készség, kompetenciahatárok felismerése, elfogadása és betartása.
Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség.

Munkavégzés helye
Budapest
1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Megjegyzés
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Kérjük a jelölteket, hogy a hirdetésben szereplő elérhetőségen jelentkezzenek. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS Marketing Kft.
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3910061  Megjelentetés dátuma: 2020.05.08.