Egészségügyi Ügyviteli Szervező

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MRE Bethesda Gyermekkórház Finanszírozási Osztálya Egészségügyi Ügyviteli Szervezőt keres.

Feladatok

Betegforgalmi jelentések készítése, elemzése, statisztikák készítése.
NEAK finanszírozás ellenőrzése.
Adatszolgáltatások.
Munkaidőben állandó telefonos és személyes segítség a felhasználóknak (Help Desk).
Szoros együttműködés az Egészségügyi és a Gazdasági Osztály területeivel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Biztos háttérrel rendelkező munkahely.
Kedvezményes napi meleg étkezés.
Cafetéria.
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség.
Nyaralási lehetőség az intézet igali házában, alacsony használati díjért.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Felsőfokú végzettség (egészségügyi ügyviteli szervező).
MS Office (Excel, Word) ismeret.
Önálló munkavégzés.
Igényesség önmagára és munkájára.
Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség.
Rugalmasság.

Munkavégzés helye
Budapest
1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Megjegyzés
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Kérjük a jelölteket, hogy a hirdetésben szereplő elérhetőségen jelentkezzenek. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS Marketing Kft.
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3910060  Megjelentetés dátuma: 2020.05.08.