Gyógyszertári szakasszisztens

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MRE Bethesda Gyermekkórház Gyógyszertára gyógyszertári szakasszisztenst keres.

Feladatok

Felvilágosítja, tájékoztatja a betegeket a gyógyszerelésükkel kapcsolatban.
Kapcsolatot teremt a beteggel és a hozzátartozóival, és tudatosan alkalmazza a konfliktus-, feszültség-, szorongásoldó terápiákat kompetenciájának megfelelő mértékben.
Segítséget nyújt a betegnek és hozzátartozóinak az egészségügyi ellátó intézményben történő tájékozódásban.
Felhasználói szinten kezeli a számítógépet, informatikai és telekommunikációs eszközöket.
Átveszi a gyógyszereket, gyógyszer- és vényellenőrzést végez, kiszereli (adagolja, címkézi, árazza) a termékeket.
Összeállítja a megrendelt gyógyszercsomagot (intézeti és közforgalmú gyógyszertárban).
Gyógyszer forgalmazási feladatokat lát el: gyógyszereket és egyéb termékeket ad ki.
Előkészíti az eszközöket az aszeptikus munkához a sterilizálási eljárások alkalmazásával.
Gyógyszerformákat készít: kikeveri a gyógyszerészek által összeállított készítményeket a kimért alapanyagokból (pl.: kúpok, tabletták, pirulák, stb.).
Elvégzi a gyógyszerkészítés egyes technikai részműveleteit (pl.: aprítás, homogenizálás, porítás, stb.)
Elvégzi a laborálási feladatok befejező műveleteit, biztosítja a kémiai anyagok helyes tárolását, kezelését, visszavételezi a lakossági selejtgyógyszereket.
Nyilvántartást, dokumentációt vezet (gyógyszerkönyv, bevételezés, készlet, leltár, raktározás, selejtezés és visszáruzás).
Figyelemmel kíséri az új készítményeket, a jogszabályi változásokat.
Megfelelő kommunikációt alkalmaz, munkáját hivatásként gyakorolja, betartja annak etikai normáit.

Egyéb béren kívüli juttatások

Stabil, bejelentett hosszú távú munka.
Biztos háttérrel rendelkező munkahely.
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség.
Cafetéria.
Kedvezményes étkezés.
Kedvezményes üdülési lehetőség.
Közösségi programok támogatása.
Igény szerint nővérszálló biztosítása.
Szakképesítési pótlék jogosultsági feltételeknek való megfelelés esetén.
Szakmai fejlődés támogatása.

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Az egészségügyi szakképesítést szerzettek alapnyilvántartásában szerepeljen.
Az ENKK működési nyilvántartásba bejegyzett, működési nyilvántartási kártyája érvényes.
Tagja az illetékes szakmai kamarának.
Igényesség önmagára és munkájára.
Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség.
Megfelelő konfliktuskezelési készség, kompetenciahatárok felismerése, elfogadása és betartása.
Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség.
Manuális képesség, térbeli tájékozódás, figyelem koncentráció.
Problémamegoldás, kreativitás, stressz tolerancia, alkalmazkodóképesség.
Pontosság, precizitás, szervezőkészség, önállóság.
Együttműködő képesség, empátia, felelősségvállalás.
Kommunikációs készség.

Munkavégzés helye
Budapest
1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Megjegyzés
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Kérjük a jelölteket, hogy a hirdetésben szereplő elérhetőségen jelentkezzenek. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS Marketing Kft.
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3910055  Megjelentetés dátuma: 2020.05.08.