Könnyű fizikai diákmunka a XXII. kerületben - br. 1250 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XXII. kerület
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1 250 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Festés
IKEA-s bútorok összeszerelése
Porszívózás
Egyéb hasonló, könnyű fizikai munkák
CÉG BEMUTATÁSA
A megrendelő cég az INNOMATIK Megoldástechnika Kft.

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Megbízhatóság
Precíz, pontos munkavégzés

ELŐNY
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

KEZDÉS
Akár azonnal

MUNKAIDŐ
H-V között rugalmas, előre egyzetetett beosztásban, akár csak hétvégi munkavégzéssel

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszabb távú

BRUTTÓ BÉR
1250 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1222 Budapest, Nagytétényi út

MEGJEGYZES
Amit a cég kínál:

Rugalmas, ráéréshez teljesen igazodó beosztás
Zuhanyzó, mellékhelység és konyha a helyszínen
Ingyenes parkolási lehetőség

PROJEKT MENEDZSER
Dombi Olivia
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 259 3841

E-mailben küldött önéletrajzzal! Tárgy: Felújítás

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dombi Olivia
Tel.: +36202593841
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3897519  Megjelentetés dátuma: 2020.03.25.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 250 Ft/óra