Diákmunka az 5D Cinema-ban! - KÖKI Terminál

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XIX. kerület
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1 190 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
- Mozi üzemeltetése
- Filmek elindítása
- Vendégek tájékoztatása
- Pénztárgépkezelés

FELTÉTEL
- Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Megbízható személyiség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Heti minimum 1 teljes hétköznapi műszak vállalása

KEZDÉS
- Interjú után azonnal

MUNKAIDŐ
- V-CS:10:00-20:00 között, P-SZ:10:00-21:00 előre egyeztetett, rugalmas beosztásban - heti minimum 1 teljes hétköznapi nap vállalásával

MUNKA IDŐTARTAMA
- Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
- 1190 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
- KÖKI Terminál, 5D Cinema

PROJEKT MENEDZSER
- Dombi Olivia
- Email: [email protected]
- Telefon: +36 (20) 259 3841

- E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: mozi

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3878889  Megjelentetés dátuma: 2020.02.25.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 190 Ft/óra