Recepciós-adminisztrációs diákmunka, Bér: br. 1250 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka, gyakornok
Bérfeltételek (bruttó)
1 250 Ft/óra1250 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, recepciós-adminisztrációs munkakörre!

FELADATOK
Segítőkész hozzáállás
Jó kommunikációs készség
Megbízhatóság, diszkréció
Hosszú távú (min. 1 év) munkavégzés
Kiváló szervező és priorizáló képesség
Precizitás, monotónia-tűrés
Ápolt, igényes megjelenés, pozitív attitűd
Csapatban való gördülékeny együttműködés

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
AKTÍV angol nyelvtudás (külföldi vendégek fogadása)
Korábbi recepciós tapasztalat

ELŐNY
B kategóriás jogosítvány
Host/Hostess, kereskedelmi-, vendéglátós-, recepciós munkatapasztalat
Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete

KEZDÉS
Megbeszélés alapján

MUNKAIDŐ
H-P 08:00-14:00/12:00-18:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú! (min. 1 év!)

BRUTTÓ BÉR
1250 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest, XIII. kerület

MEGJEGYZÉS
A jelentkezésnél tűntessétek fel, hogyan érnétek rá munkát vállalni!

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: recepció XIII.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3878549  Megjelentetés dátuma: 2020.02.25.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 250 Ft/óra