Szerezz tapasztalatot a Starbucks-ban! - Promenade - Diákmunka

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, barista pozícióra.

Feladatok:
• Gyors és egyedi vendégkiszolgálás
• Kiemelkedő minőségű termékek és az üzlet tökéletes tisztántartása
• Starbucks Élmény megteremtése a Vendégek számára egy kitűnő ital vagy szendvics elkészítésével, valamint egy mosollyal inspirálni másokat

Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?

• Professzionális tréningeket és fejlődési lehetőséget (menedzserek 80%-a belső fejlesztési programon keresztül fejlődött)
• Rugalmas munkaidő beosztást
• Havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
• Partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizza Hut)
• Bónuszt új partner ajánlásáért
• Egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
• Helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
• Stabil, multinacionális környezetet
• Hosszú távú karrierlehetőséget
• Kifejezheted egyéni stílusodat az új öltözködési szabályzatunknak megfelelően
• Rengeteg Partnereinknek szóló eseményt

Elvárások:
• Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Proaktív, pörgős személyiség
• Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
• Megbízhatóság
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Ápolt, igényes megjelenés
• Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség
• H-V között heti min. 20 óra vállalása

Interjú:
Előre egyeztetett időpontban!

A Bruttó alapbér: 1000-1300 Ft/óra között + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Munka időtartama:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Egyéb béren kívüli juttatások

+18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék
Bónuszrendszer
25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Kávézó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3875712  Megjelentetés dátuma: 2020.02.20.