Recepcióst keresünk a XIII. kerületbe (Heti 1 nap, szerda)!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

XIII. kerületben lévő, pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk keresi recepciós kollégáját!

FELADATOK
- Vendégek fogadása
- Telefonhívások fogadása, kezelése
- Bejövő és kimenő postai küldemények kezelése
- Az iroda működésének biztosítása:
Fogyóeszköz készletek figyelemmel kísérése, rendelések feladása
Üzemeltetési problémák bejelentése és nyomon követése
Környezet rendbentartása
- Adatrögzítés, iratkezelés, archiválás
- Társosztályok munkájának támogatása

CÉG BEMUTATÁSA
A De Lage Landen globális pénzügyi szolgáltató. Eszközalapú finanszírozási programjai segítik ügyfeleit piaci részesedésük növelésében, jövedelmezőségük fokozásában és stratégiai céljaik elérésében. Jelenleg világszerte több mint 30 országban van jelen és 5 000 főt foglalkoztat.
A De Lage Landen a Rabobank Csoport kizárólagos tulajdonában álló leányvállalat, mely bank a világ legfizetőképesebb magántulajdonú bankjaként biztonságos és stabil hátteret nyújt a társaság tevékenységéhez

FELTÉTEL
- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Kiváló kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó képesség
- Ügyközpontú hozzáállás
-Önálló, pontos munkavégzés
- Proaktivitás
- Ápolt megjelenés

KEZDÉS
Interjú után azonnal!

MUNKAIDŐ
8.00-17.00 óra között, minden szerdán

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség

BRUTTÓ BÉR
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest, XIII. kerület

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: recepció_XIII. kerület

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3871140  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.