Accounts Receivable trainee (angol+német nyelvtudás)

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1 400 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Celanese Magyarország budapesti szolgáltató központja keresi új gyakornokait Accounts Receivable területre!

FELADATOK
- Vevői számlák könyvelése
- Nyitott tételek nyomon követése és tisztogatása a cég által használt rendszerben

CÉG BEMUTATÁSA
A Celanese Corporation kiterjedt ügyfélkörének nagy részét számos, az adott piacon világszerte vezető szerepet betöltő vállalat képezi. Ipari és mindennapi felhasználásra készült termékeiket Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában gyártják.
A Celanese 2007 szeptemberében nyitotta meg budapesti székhelyű üzleti szolgáltatóközpontját, a Budapest Business Services Centert. A központ az anyavállalat, a Celanese Corporation Egyesült Államokban, Mexikóban, és Nyugat-Európa számos országában található részlegeinek pénzügyi, logisztikai és adminisztratív támogatását biztosítja, több, mint 460 magasan képzett, több idegen nyelvet beszélő szakemberrel.

FELTÉTEL
- Felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszonnyal
- Középfokú angol + német nyelvtudás
- Legalább 20 óra vállalása hétköznap
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható, barátságos személyiség

KEZDÉS
Interjú után azonnal!

MUNKAIDŐ
Hétköznap 9.00-17.00 óra között, heti min. 20 munkaóra

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

BRUTTÓ BÉR
1400 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1133 Bp., Váci út 80-84. (Promenade Gardens Irodaház)

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: AR_Celanese

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3871136  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 400 Ft/óra