Könyvelő gyakornok (Cash&Bank)- AirFrance KLM

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az AirFrance KLM Pénzügyi Szolgáltató központ Cash&Bank csoportjába várjuk pénzügy/számvitel iránt érdeklődő hallgatók jelentkezését könyvelő gyakornoki pozíció betöltésére!

FELADATOK
A Te feladataid nagy vonalakban a következőek lesznek:
Bankszámlakivonatok könyvelése
Házi pénztár könyvelése
Nyitott tételek tisztázása
Riportok készítése
Havi zárásban való részvétel
Kapcsolattartás helyi és külföldi kollégákkal
CÉG BEMUTATÁSA
AirFrance/KLM a világ egyik vezető légitársaság. Az Air France - KLM Financial Shared Service Center 2003 óta nyújt globális támogatást a cégcsoport leányvállalatainak pénzügyi területen, mintegy 200 munkavállaló támogatásával!

FELTÉTEL
Gazdasági vagy pénzügy-számvitel területen folytatott tanulmányok
Középszintű angol nyelvtudás (elegendő, ha szövegértésben és írásban jó vagy)
Analitikus készség
Csapatjátékosság
Pontos, precíz munkavégzés
Monotóniatűrés

KEZDÉS
Interjú után azonnal

MUNKAIDŐ
8.30-17.30 óra között, hétköznap, heti min.20 órában

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

BRUTTÓ BÉR
1300 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Lechner Ödön fasor 7. (Millenium Tower II.)

MEGJEGYZÉS
Amit a cég nyújt:
Rugalmas munkaidő
Hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes munka
Barátságos légkör

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: KLM_Könyvelő gyakornok_Cash&Bank

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3871124  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.