Telefonos ügyfélszolgálati munkakör - MOM Park

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Erősítsd az ecipo webáruház ügyfélszolgálati csapatát!

FELADATOK
Bejövő hívások fogadása, belső ügyviteli rendszerben történő adminisztrálása
E-mailek kezelése, megválaszolása
Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása a megrendelésekkel kapcsolatban
Szükség esetén probléma kezelés, logisztikai központtal való kapcsolattartás

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
18. életév betöltése
Jó kommunikációs készség
Barátságos és vevőorientált fellépés
Érdeklődés a divatipar iránt

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
8.00-17.00 óra között, min. 20 óra / hét

MUNKA IDŐTARTAMA
Min. 2-3 hónap

BRUTTÓ BÉR
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
XII. kerület, Alkotás u. 53. (MOM Park Irodák)

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: ecipő_ügyfélszolgálat

Megbízó

Kiskereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3871115  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.