Irodai kisegítés (HR terület) - Tatabánya - Br. 1200 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének HR osztályára várjuk nappali tagozatos diákok jelentkezését.

FELADATOK
- HR osztály adminisztratív háttártámogatása, elsősorban Excelben történő adatrögzítés

CÉG BEMUTATÁSA
Az AGC csoport öt tevékenységre koncentrál: autóipari üveg, síküveg, kijelzők, vegyi és elektronikai anyagok, valamint a megújuló energiákkal kapcsolatos szolár alkalmazások (fényelektromos panelek, hőpanelek, és napenergiát összegyűjtő tükrök). A csoport több mint 30 országban 210 telephelyen több mint 50 000 dolgozót foglalkoztat.
Az AGC Glass Hungary Kft. tatabányai gyárában autóipari beszállítóként személygépkocsikhoz gyárt oldal- és hátsóüveget valamint napfénytetőt a világ legnagyobb autógyárai számára.
2017-ben több mint 17,4 millió autóüveget gyártottak, 6,1 millió db üveget szereltek készre.

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás (utóbbi esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Megbízhatóság
Precíz, pontos munkavégzés

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
8.00-17.00 óra között, rugalmas beosztásban

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Tatabánya

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Tatabánya

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3871088  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.