Hétvégi promóter diákmunka Szekszárdon - br. 1300 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Szekszárd
Munkaidő
részmunkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
1 300 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Whirlpool műszaki termékek promótálása megadott paraméterek alapján, nagy műszaki áruházláncok boltjaiban.

CÉG BEMUTATÁSA
A megbízó cég a TECHPROMOTION Kft. (www.techpromotion.hu), a Whirlpool Magyarország partnere.

FELTÉTEL
17 éves kortól
Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Kiváló kommunikációs készség
Proaktív személyiség
Minimum 2-3 hónap vállalása
Minimum 2-3 hétvége vállalása egy hónapban

ELŐNY
Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
Angol nyelv ismerete

MUNKAIDŐ
Péntek: 14:00-19:00 Szombat,Vasárnap: 10:00-18:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
1300 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Szekszárd

MEGJEGYZES
Amit ajánlunk:

Az alap díjon túl nagy összegű negyedéves prémium megszerzésének lehetősége
előrelépési lehetőség
Fizetett ebédszünet
Kellemes, barátságos munkakörnyezet
Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

PROJEKT MENEDZSER
Dombi Olivia
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 259 3841

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Promóter_Szekszárd

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3871041  Megjelentetés dátuma: 2020.02.14.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 300 Ft/óra