Egy hónapos adminisztráció - 2020 Január-Február - br. 1350 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka
Bérfeltételek (bruttó)
1 350 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
- Év során nyilvántartott számlák adatainak központi riporting rendszerbe történő rögzítése

CÉG BEMUTATÁSA
- A megbízó cég az Eit Health InnoStars
- "Eit Health promotes healthy living, active ageing and improvements in health care. Our goals: Strenghtening healthcare systems in Europe, Promoting better health of citizens, Contributing to a sustainable health economy in Europe."

FELTÉTEL
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Gazdasági szakon tanuló egyetemi hallgató
- Középfokú angol nyelvtudás
- Monotonitás tűrés
- Precíz munkavégzés

KEZDÉS
- 2020.01.07.

MUNKAIDŐ
- H-P 09:00-17:00 között, rugalmas beosztásban, akár csak napi pár órában

MUNKA IDŐTARTAMA
- 1 hónap: 2020 Január - 2020 Február

BRUTTÓ BÉR
- 1350 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
- 1117 Budapest, Neumann János utca

PROJEKT MENEDZSER
- Dombi Olivia
- Email: [email protected]
- Telefon: +36 (20) 259 3841

- E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Adminisztráció_Eith Health

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

MEGJEGYZÉS
Ezt a hirdetést a MADS Az Egészség Erő kampányunk keretében hirdetjük, amellyel egészségügyi intézményeknek segítünk, hogy minél gyorsabban és több helyre eljussanak hirdetéseik. Ha az önéletrajz elküldése gombra kattint, a hirdető intézmény karrier oldalára irányítja. Sok sikert kívánunk! MADS A Munka Erő!

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3827091  Megjelentetés dátuma: 2019.12.06.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 350 Ft/óra