Diákmunka - Gyorséttermi munkatársat keresünk a legújabb KFC csapatába! - Székesfehérvár Budai; Br. bér: 880 - 1196 Ft/óra között

MADS

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka, gyakornok
Bérfeltételek (bruttó)
Bruttó alapbér: 880-920 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 16 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk éttermi kisegítésre.

Feladatok:
• Vendégek kiszolgálása
• Kasszázás
• Konyhai feladatok ellátása
• Szendvicsek elkészítése
• Csomagolás

Amit kínálunk:
• Nemzetközi háttér
• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
• Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
• Bónuszok
• 25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Feltételek:
• Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (passzív esetén csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Nyitott, kommunikatív személyiség
• Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
• Megbízhatóság
• Ápolt, igényes megjelenés
• H-V között, 2-3 műszak vállalása

A Bruttó alapbér: 880-920 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Munka időtartama:
Hosszú távú

Kezdés:
Interjú után, azonnal

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3816048  Megjelentetés dátuma: 2019.11.21.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Bruttó alapbér: 880-920 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer