Étkeztetés - diákmunka a Meininger Hotelben - Br. 1495 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti nappali tagozatos diákokat keresünk felszolgáló munkakörbe, a Meininger Hotelbe

FELADATOK
Svédasztal előkészítése, folyamatos utántöltése
Asztalok folyamatos újraterítése, tisztítása
Vendégeknek segítségnyújtás
Mosogatás
A helyiség rendben tartása
Egyéb ehhez kapcsolódó feladatok ellátása

FELTÉTEL
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Aktív angol nyelvtudás
Megbízhatóság
Heti minimum 3 műszak vállalása
Egyetemi tanulmányok folytatása
Eü kiskönyv (elkészítésében segítünk)

ELŐNY
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb nyelvismeret

KEZDÉS
Interjú után, akár azonnal

MUNKAIDŐ
Hétfőtől vasárnapig 6:00-14:30 vagy 15:00-23:30 között, előre egyeztetett időpontban

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
1495 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1093 Budapest_Csarnok tér

PROJEKT MENEDZSER
Kaliska Viktória
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3369 487

Emailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Reggeliztető_Meininger Hotel

Bérinformációk

Br. 1459 Ft/óra

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kaliska Viktória
Tel.: +36 20 336 9487
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3784111   Megjelentetés dátuma: 2019.10.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br. 1459 Ft/óra