Könnyű fizikai munka Csepelen (doboz hajtogatás)!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Beltéri egységek műszaki javításával és felújításával foglalkozó partnerünk várja diákok jelentkezését könnyen betanulható fizikai munkakörbe!

FELADATOK
- doboz hajtogatás

FELTÉTEL
- nappali tagozatos jogviszony

- megbízható, proaktív személyiség

- minimum egy nap vállalása, megadott időintervallumban

KEZDÉS
Bármelyik hétköznap

MUNKAIDŐ
07:30-16:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség, min. nyár végéig, heti legalább 2-3 munkanapban.

BRUTTÓ BÉR
1177 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Csepel

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött névvel, telefonszámmal. Tárgy: csepel

Bérinformációk

1177

Megbízó

Építészmérnöki tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3761441   Megjelentetés dátuma: 2019.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177