Könyvelő gyakornoki állás az Írisz Office-nál!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Könyvelési feladatok, folyamatos szakmai támogatás mellett:

- Napi könyvelési feladatok elvégzése
- Havi zárási folyamatok támogatása
- Bevallások és analitikák készítése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Kimutatások készítésének támogatása
- Riportok készítésében való részvétel

FELTÉTEL

-Gazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok

-Alapvető számviteli ismeretek

-Szakma iránti elkötelezettség

-Analitikus, strukturált gondolkodásmód

KEZDÉS
Interjú után azonnal!

MUNKAIDŐ
Hétfő és csütörtök: 8:00-17:00, péntek 8.00-14.30 óra között heti minimum 20 munkaóra (magasabb óraszám előny)

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

BRUTTÓ BÉR
1400 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1114 Budapest, Bartók Béla út 29.

MEGJEGYZES
Egyéb nyújtunk:

szükség esetén igazolás szakmai gyakorlatról

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Könyvelő gyakornok/Írisz Office

Bérinformációk

Br. 1400 Ft/óra

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

Az Írisz Office egy professzionális adótervezést és könyvviteli szolgáltatást nyújtó vállalat.

Küldetésük, hogy a nálunk könyvelt vállalkozásokat versenyképes helyzetbe hozzák, illetve komplex pénzügyi, számviteli ismereteik átadásával versenyelőnyhöz segítsék.

Mint prémium könyvelőiroda, a számvitelhez kapcsolódó alapszolgáltatásokat magas szinten űzik: naprakész, teljes körű könyveléssel, bérszámfejtéssel, TB tanácsadással, pénzügyi jelentések és beszámolók összeállításával alapozzák meg összetett tevékenységüket.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügyi/gazdasági területen folytatott tanulmányok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3761437   Megjelentetés dátuma: 2019.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br. 1400 Ft/óra