Címkézés, csomagolás, raktári kisegítés a Douglasnál (Fiúk jelentkezését tudjuk elfogadni)!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákok jelentkezését várjuk raktári kisegítésre Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózatának logisztikai központjába!

FELADATOK
Logisztikai feladatok ellátása: árúösszekészítés, csomagolás, anyagmozgatás, címkézés, raktári adminisztráció

FELTÉTEL
- Nappali tagozatos jogviszony igazolás
- Megbízható személysiég

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
7.30-16.00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú lehetőség, min. nyár végéig, heti legalább 3 munkanapban.

BRUTTÓ BÉR
1177 FT/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Száva u. 9., Budapest, 1107.

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött névvel, telefonszámmal, esetlag önéletrajzzal. Tárgy: Douglas_X.

Bérinformációk

br. 1177 Ft/ óra

Megbízó

Kiskereskedelem

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3761428   Megjelentetés dátuma: 2019.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   br. 1177 Ft/ óra