Leltározás - CCC - Shopmark (09.13. és 09.14., péntek, szombat)

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leltározásra várjuk nappali tagozatos diákok jelentkezését a budapesti Shopmark Bevásárlóközpontban levő CCC-be!

FELADATOK
-Leltározás
-Cipők dobozokba pakolása
-Vonalkódok ellenőrzése
-Papírmunka, és rendrakás

FELTÉTEL
-Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
-18. életév betöltése
-Megbízható személyiség

KEZDÉS
Bármelyik nap

MUNKAIDŐ
2019.09.13., 12.00-20:30 és/vagy 2019.09.14.,8:30-14:30

MUNKA IDŐTARTAMA

BRUTTÓ BÉR
1050 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1191 Budapest, Üllői út 201.

PROJEKT MENEDZSER
Vántus Anikó
Email: vantus.ani Mutasd
Telefon: +36 (20) 9 Mutasd

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: CCC_Shopmark_éjszakai leltár

Bérinformációk

1050 Ft/óra

Megbízó

Kiskereskedelem

CÉG BEMUTATÁSA
A CCC Group az egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő európai nagyvállalat, amely cipő és lábbeli kereskedelemre specializálódott, valamint Európa egyik legnagyobb lábbeli gyártója.

A lengyel székhelyű CCC üzletlánc Magyarország egész területét lefedő hálózattal rendelkezik, illetve Euróbpa szerte közel 1000 üzletet üzemeltet, 67 márka termékeit forgalmazva.

A széles vevőközönséget megcélzó divatos és megfizethető termékek jelenleg Lengyelországban, Magyarországon, Szlovákiában, Csehországban, Ausztriában, Horvátországban, Szlovéniában, Bulgáriában, Németországban, Szerbiában, Oroszországban, Lettországban, Litvániában, Ukrajnában, Romániában, Észtországban, Moldovában, Görögországban és Svédországban vannak jelen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3761426   Megjelentetés dátuma: 2019.09.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1050 Ft/óra