Ékszercsomagolás (Nyugdíjas)

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk XII. kerületi raktárába keresünk nyugdíjas ékszer csomagoló munkatársakat, azonnali kezdéssel.

FELADATOK
Számla alapján megrendelés összekészítése
Ékszerek díszdobozokba csomagolása
Csomag felcímkézése és leolvasása vonalkódleolvasóval
Csomagok előkészítése a futárszolgálatnak

Megbízó

Kiskereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Min heti 30 óra vállalása
Monotonítástűrés
Nyugdíjas jogviszony:
öregségi teljes nyugdíjban
öregségi résznyugdíjban
átmeneti bányászjáradékban
vagy a nők 40 év jogosultsági idejének figyelembevételével megállapított nyugdíjban részesül
Kérem a jelentkezésnél vegyék figyelembe, hogy álló munka.

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P 09:00-17:30 között min. heti 30 óra

MUNKA IDŐTARTAMA
hosszútávú

BRUTTÓ BÉR
1059 Ft/óra ( nettó 900 ft/óra)

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest - XII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát