1 150 - 1 350 HUF/óra

Operátori munkalehetőség,egészségügyi területen tanuló diákoknak!-Debrecen-Alapbér: br. 1150Ft /óra-1350 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat keresünk, idegen nyelvű ügyfélszolgálati munkára

FELADATOK:
• Telefonos segítségnyújtás ügyfeleink számára
• Ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása (magán egészségügyi biztosítás kapcsán) például egészségügyi ellátás megszervezése belföldön
• A megoldandó eseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Felsőfokú egészségügyi tanulmányok
• Megbízhatóság!
• Aktív, kommunikációs szintű (legalább B2-es) angol nyelvtudás; plusz nyelv ismerete előny
• Jó kommunikációs készség, talpraesettség, segítőkészség, ügyfél- vagy vendég-orientált hozzáállás
• Előnyt jelent hasonló területen szerzett munkatapasztalat

KEZDÉS:
Előre egyeztetett időpontban

MUNKAIDŐ:
H-V 0-24-ig

MUNKA IDŐTARTAMA:
Csak olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távú munkalehetőséget keresnek!

BRUTTÓ BÉR:
Bruttó alapbér: 1150 Ft/óra + 22.00-06.00 között 30%-os műszakpótlék,ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Debrecen

MEGJEGYZÉS:
MUNKAIDŐ:
• havi 80-100 óra vállalása, nyáron 100-120 óra
• Mivel a hét minden napján 0-24 órában rendelkezésre kell állnunk, így fontos, hogy vállalni tudjanak diákjaink:
• 1-2 éjszakai műszakot havonta
• 3-4 hétvégi napot havonta
• 2 hétköznap délelőttöt hetente
A műszakok minden estben 4-6-8 órásak (nincs köztes, 3, 5, 7 stb.)

FIZETÉS:
• betanítás alatt bruttó 1150 Ft/óra - betanítás körülbelül 40-48 munkaóra
• betanítás után bruttó 1250 Ft/óra
• kimagasló teljesítmény, megbízhatóság esetén bruttó 1350 forint
• éjszakai műszakpótlék 30%, ünnepnapi műszakpótlék 100%

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: EÜ

Bérinformációk

• betanítás alatt bruttó 1150 Ft/óra -> betanítás körülbelül 40-48 munkaóra • betanítás után bruttó 1250 Ft/óra • kimagasló teljesítmény, megbízhatóság esetén bruttó 1350 forint • éjszakai műszakpótlék 30%, ünnepnapi műszakpótlék 100%

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Az Europ Assistance 1997 óta van jelen Magyarországon, és biztosít assistance szolgáltatásokat partnereinek és ügyfeleinek a magyar, román és szerb piacon. Régiós központként az Europ Assistance Magyarország bármilyen helyzetben képes segíteni ügyfeleinek a környező országokban, valamint egyedülálló nemzetközi hálózatunknak köszönhetően bárhol a világon. Szolgáltatásuk kulcsa egyedülálló szolgáltató partnerekből álló világhálózatunk és 40 speciális felkészültségű éjjel-nappal működő segélyhívó központuk, melyek a világ több mint 208 országában teszik lehetővé az azonnali helyszíni beavatkozást az év 365 napján.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3753621   Megjelentetés dátuma: 2019.09.03.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   • betanítás alatt bruttó 1150 Ft/óra -> betanítás körülbelül 40-48 munkaóra • betanítás után bruttó 1250 Ft/óra • kimagasló teljesítmény, megbízhatóság esetén bruttó 1350 forint • éjszakai műszakpótlék 30%, ünnepnapi műszakpótlék 100%