Irodai asszisztens

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Olyan kollégát keresünk, aki nem csak azért akar dolgozni, hogy legyen miből fizetnie a számlákat, hanem aki hosszútávon egy biztos hátterű, értéket teremtő céghez szeretne tartozni. Jó, ha van némi tapasztalatod irodai, adminisztrációs munkában, de fontosabb a tanulni akarás, a lelkesedés, vagy, hogy kommunikatív, mosolygós ember légy.

Fő feladatok:

Raktár nyilvántartás, termékeladások követése
Könyvelési anyagok előkészítése
Napi működéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

Amiért jó nálunk dolgozni:

Tanulási és fejlődési lehetőség,
lelkes munkaközösség, jó csapat
izgalmas, kreatív projektek.
Versenyképes fizetés + SZÉP kártya + BKV bérlet + éves bónuszok.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Amiért Téged részesíthetünk előnyben:

Ha mosolygós és kedves vagy, precíz a munkádban.
Jó, ha el tudod magyarázni egy külföldinek, hogy mi a kürtőskalács, de fontosabb, hogy a legfőbb tulajdonságaid a becsületesség, a kedvesség és a szorgalom.
Ha magabiztosan használod a számítógépet.

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
08:00-17:00

BRUTTÓ BÉR
Megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A honlapon vagy a [email protected] email címen.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát