Területi képviselő

MADS

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi háttérrel rendelkező, mosdóhigiéniai termékek és bértextília szolgáltatásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális cég hazai leányvállalata a folyamatos piaci bővülés támogatása érdekében pályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

FELADATOK

Potenciális új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
Ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozása
Projektek felkutatása, megismerése, kezelése
Ajánlatok készítése, tendereken való aktív közreműködés, beérkező ügyféligények kezelése
Aktivitások folyamatos rögzítése és kommunikáció a vállalati CRM-rendszerben
Együttműködés a társosztályokkal, irodai aktivitások támogatása
Piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek
Új üzleti lehetőségek felkutatása

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK

Céges autó, laptop és mobiltelefon
Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, értékesítői jutalék)
Fejlődési lehetőség és hosszútávú jövőkép

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
kötetlen

BRUTTÓ BÉR
Alapbér+jutalék

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

MEGJEGYZÉS
Munkavégzés helye: Budapest; Jász-Nagykun Szolnok megye

PROJEKT MENEDZSER
Kollárik-Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 200 9017

Honlapon vagy a [email protected] email címen. Tárgy: területi képviselő+megye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát