Bolti kisegítés - CCC - MOM Park

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK

-Bolti kisegítés: termékek kihelyezése, áruátvétel,vevők udvarias kiszolgálása, takarítás

FELTÉTEL

-Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
-18. életév betöltése
-Minimum heti 20 óra vállalása
-Megbízható személyiség
-Barátságos és vevőorientált fellépés
-Érdeklődés a divatipar iránt

KEZDÉS
Bármelyik nap

MUNKAIDŐ
az üzlet nyitvatartási idejében (lásd megjegyzésben) min. 4 órás időbeosztásban, hozzád igazítva :)

BRUTTÓ BÉR
1050 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
MOM PARK (1123 Budapest, Alkotás utca 53.)

MEGJEGYZES
Az üzlet nyitvartása: Hétfő - Szerda: 10:00 - 20:00; Csütörtök - Szombat: 10:00 - 21:00; Vasárnap: 10:00 - 18:00.

Bruttó alapbér: 1050 Ft/óra; vasárnapi pótlék: + 50%; ünnepnapi pótlék 100%

A jelentkezésnél az önéletrajzod csatolása mellett, kérlek írd meg nekünk, hogy előreláthatólag milyen időbeosztásban tudnál munkát vállalni.

Ruházat: fekete zárt cipő, feket póló, és nadrág.

PROJEKT MENEDZSER
Romsics Anna
Email: [email protected]
Telefon: +36204193426

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: CCC_MOM Park

Bérinformációk

1177 Ft/óra

Megbízó

Kiskereskedelem

A CCC Group az egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő európai nagyvállalat, amely cipő és lábbeli kereskedelemre specializálódott, valamint Európa egyik legnagyobb lábbeli gyártója.

A lengyel székhelyű CCC üzletlánc Magyarország egész területét lefedő hálózattal rendelkezik, illetve Euróbpa szerte közel 1000 üzletet üzemeltet, 67 márka termékeit forgalmazva.

A széles vevőközönséget megcélzó divatos és megfizethető termékek jelenleg Lengyelországban, Magyarországon, Szlovákiában, Csehországban, Ausztriában, Horvátországban, Szlovéniában, Bulgáriában, Németországban, Szerbiában, Oroszországban, Lettországban, Litvániában, Ukrajnában, Romániában, Észtországban, Moldovában, Görögországban és Svédországban vannak jelen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3692665   Megjelentetés dátuma: 2019.06.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra