Telefonos adatbázis frissítés - III. kerület; Bér: Br. 1177 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Kimenő hívások - időpont egyeztetés
Bejövő hívások fogadása
Adatbázis tisztítás

CÉG BEMUTATÁSA
A megbízó cég az Opel Gombos

FELTÉTEL
18 év felett!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Jó kommunikációs készség
Kedves, türelmes személyiség
Heti 2-3 nap vállalása 4-6-8 órában

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P 9:00-17:00 között rugalmas munkabeosztásban

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszabb távú

BRUTTÓ BÉR
1177Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1039 Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött név, telefonszám megadásával. Tárgy: Opel

Bérinformációk

1177 Ft/óra

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3669088   Megjelentetés dátuma: 2019.05.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra