Diákmunka: Business Analyst - Internship - Bér: Br. 1200 Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Business Analyst pozícióra keresünk diákokat, az Amrest Kft.-hez.

Feladatok:
• Process standard business warehouse reports, extract and process information according to defined report preparation instructions
• Assist in analyses monthy reports, identify actual-budget variances and preparing commentary part for deviations
• Assist in preparation of regular and ad-hoc reports and presentations
• Support annual planning and rolling forecast process
• Other ad-hoc finance and admin related tasks

Feltétel:
• Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
• Pénzügyi területen folytatott tanulmányok
• MS Office (különösképpen Excel) ismerete
• Rugalmasság és motiváció a fejlődésre
• Pontos, precíz, rendezett munkavégzés
• Magyar nyelvtudás
• Heti minimum 24 óra vállalása

Előny:
Internship experience in Controlling / Business analysis

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
H-P 9:00-17:00 között, heti min. 24 órában

Bruttó bér:
1200 Ft/óra

Munkavégzés helye:
XIII. kerület, Dunavirág utca 2-6.

Bérinformációk

Br. 1200 Ft/óra

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Éttermek, kávézók

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3669083   Megjelentetés dátuma: 2019.05.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br. 1200 Ft/óra