Diákmunka - HR adminisztrátor - Bér: Br. 1100 Ft/óra; XIII. kerület

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: XIII. kerületi partnerünkhöz várjuk aktív (vagy 25 éven aluli passzív) nappali tagozatos diákok jelentkezését, HR adminisztrátor pozícióra!

FELADATOK:
- Személyügyi anyagok létrehozása
- Belső dokumentációk kezelése, lefűzése
- Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel, dokumentumok postázása
- Egyéb adminisztratív jellegű HR feladatok ellátása

FELTÉTEL:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- MS Excel és Word felhasználó szintű ismerete
- Pontos, precíz, rendezett munkavégzés
- Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
- Lelkesedés, tanulni és fejlődni akarás
- Heti 30-40 óra vállalása

KEZDÉS:
Azonnal

MUNKAIDŐ:
Heti 30-40 óra munkavégzés, hétköznapokon

MUNKA IDŐTARTALMA:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén, akár diákjogviszony megszűnése után is)

BRUTTÓ BÉR:
1100 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
XIII. kerület, Dunavirág utca

Bérinformációk

Bruttó bér: 1100 Ft/óra

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3669082   Megjelentetés dátuma: 2019.05.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Bruttó bér: 1100 Ft/óra