Gyorséttermi munkatárs

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Boccacini Magyarország legújabb street food-ja. Tisztán és természetesen készítve, tartósítószertől és ízfokozóktól mentes. A Boccacini csapatába keresünk gyorséttermi munkatársakat.

FELADATOK

Az előkészített ételek megsütése. ( Egyszerű falatkák, egyszerű sütési móddal és az új sütési technológiának köszönhetően nincs olajszag)
Rendelés felvétel és a vendégek kiszolgálása
Pénztárkezelés
Takarítás/gépek tisztítása
Nyitással és zárással kapcsolatos további teendők

Három helyszínre keresünk munkatársakat:

ALLEE - XI. kerület
Arany János utca - V. ker.
Erzsébet tér/Óriáskerék - V.ker

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

FELTÉTELEK

Bolti eladói tapasztalat
A higéniai előírások maximális betartása
Mosolygós, pörgős személyiség, nagyon jó kommunikációs készséggel
Egészségügyi alkalmasság.
Heti 5 nap vállalása hétfő és vasárnap között.

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
Heti 5 nap 10:00-01:00 ( H - V között) / munkaidő: 8 óra

BRUTTÓ BÉR
1504 Ft / óra + Mt szerinti pótlék

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Gyorsétterem + Munkavégzés helye

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest