Irodai kisegítés a XIII. kerületben- Br. 1200Ft/óra

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, Váci út
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A De Lage Landen globális pénzügyi szolgáltató partnerünkhöz várjuk nappali tagozatos hallgatók jelentkezés irodai kisegítésre!

Feladatok:
- Adatrögzítés
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Cég bemutatása:
A De Lage Landen globális pénzügyi szolgáltató. Eszközalapú finanszírozási programjai segítik ügyfeleit piaci részesedésük növelésében, jövedelmezőségük fokozásában és stratégiai céljaik elérésében. Jelenleg világszerte több mint 30 országban van jelen és 5 000 főt foglalkoztat.

A De Lage Landen a Rabobank Csoport kizárólagos tulajdonában álló leányvállalat, mely bank a világ legfizetőképesebb magántulajdonú bankjaként biztonságos és stabil hátteret nyújt a társaság tevékenységéhez.

Feltétel:
- Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható, barátságos személyiség

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
08.00-17.00 között, minden hónap utolsó 5 munkanapján, és a 4. munkanapja utáni 5 munkanapon :)

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér:
1200Ft/óra

Munkavégzés helye:
1133 Budapest, Váci út

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: DLL_irodai

Bérinformációk

1200Ft/óra

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3599405   Megjelentetés dátuma: 2019.02.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200Ft/óra