Irodai kisegítés számvitel területen!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hősök terétől 5 perce található könyvelő irodába várjuk a szakma iránt elkötelezett hallgatók jelentkezését!

Feladatok:
- Könyveléshez kapcsolódó adminisztratív tevékenység
- Excel tábla készítés
- Iratok rendezése, archiválása
- Az iroda mindennapi tevékenységének támogatása

Feltétel:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás, vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Word, Excel alapfokú ismerete
- Gazdasági területen folytatott tanulmányok
- Pontos, precíz munkavégzés
- Heti minimum 20 óra vállalása

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kezdés:
Interjú után akár azonnal

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között, rugalmas időbeosztásban

Munka időtartama:
Hosszú távú

Bruttó bér:
941 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület (Hősök terétől 5 percre)

Megjegyzés:
Elsősorban olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon is könyveléssel foglalkoznának!

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Köyvelés

Bérinformációk

941 Ft/óra

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

Könyvelő iroda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3599354   Megjelentetés dátuma: 2019.02.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   941 Ft/óra