Talent Scout Trainee (Resourcer) - Carbyne

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, VII. kerület
Munkaidő
gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1177Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Carbyne is looking for talented students with interest in recruitment and Life Sciences industry

Feladatok:
Tasks and responsibilities

Due to expansion Carbyne is looking for talented students with interest in recruitment and Life Sciences industry

Responsibilities:

- Identify and approach suitable candidates using different sourcing techniques
- Support the recruitment consultants in candidate management activities
- Conduct phone screening with candidates
- Participate in market mapping projects
- Arrange interviews and provide administrative support throughout the recruitment life-cycle
- Participate in candidate interviews

Cég bemutatása:

Carbyne is a Life Science recruitment agency specializing in the Pharmaceutical, Biotech, CRO and Medical Technology sectors across Europe.

Feltétel:
Requirements:

- Ongoing full-time studies
- Excellent communication skills (verbal and written)
- Proactivity and multi-tasking ability
- Good command of English and Hungarian
- Experience in phone-based jobs is a big plus (sales / recruitment / customer service)
- Czech / Polish language knowledge is a plus

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
heti min.20 óra vállalása

Bruttó bér:
1177Ft/óra

Munkavégzés helye:
1075 Budapest, Károly krt.

Megjegyzés:
What carbyne offer:

- Flexible working hours
- Mobile phone and laptop
- Motivating bonus structure
- Start-up culture
- Professional training
- Career progression opportunity to become recruitment consultant

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött fényképes önéetrajzzal. Tárgy: Carbyne

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3599311   Megjelentetés dátuma: 2019.02.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177Ft/óra