DevOps fejlesztő gyakornok

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Olyan informatikai rendszerépítő és támogató munkatársat keresünk, aki szereti az új, modern technológiákat, összetett, többrétű feladatokat, valamint nyitott a szakmai fejlődésre.

Feladatok:

- Szoftver fejlesztési és szállítási láncok (CI/CD) tervezése, építése és támogatása
- Konténer (Docker) alapú szoftver környezet tervezési és megvalósítási feladatai
- Privát felhő alapú rendszerek (Openshift, Kubernetes) tervezési és építési feladatai

Cég bemutatása:

Az Alerant Informatikai Zrt. a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll. Ügyfeleink elsősorban nemzetközi hátterű telekommunikációs, pénzintézeti és média szektor nagyvállalatai.

Feltétel:

- Folyamatban lévő felsőfokú műszaki, vagy informatikai tanulmányok
- UNIX operációs rendszer, legalább alapfokú ismerete
- Alapszintű scriptelési és szoftver fejlesztési ismeretek
- Nyitottság az új technológiák alapos, professzionális szinten való megismerésére

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
9.00 és 18.00 óra között, heti min. 18 munkaóra

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

Bruttó bér:
Megegyezés alapján

Munkavégzés helye:
XI. és XIII. kerület

Megjegyzés:
Partnerünk olyan munkalehetőséget és vállalati kultúrát kínál, ahol:

- Lehetőséged lesz korszerű enterprise technológiák megismerésére és alkalmazására
- Támogatják a folyamatos szakmai fejlődésed
- Szenior kollégák fognak támogatni a betanulás során
- Jó csapat tagja lehetsz
- Modern irodai környezetben dolgozhatsz

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: DevOps

Bérinformációk

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3.
1092 Budapest
ID: 3599301   Megjelentetés dátuma: 2019.02.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megegyezés alapján