Élelmiszeripari csomagoló

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszergyártással foglalkozó partnerünk a Food Universum Kft. számára keresünk csomagoló munkatársakat nappali munkavégzéssel.

FELADATOK
Élelmiszerek címkézése és csomagolása
Ellenőrzés, selejtezés
Dobozokba helyezés és előkészítés szállításra

Egyéb béren kívüli juttatások

BKK bérlet
Napi egy étkezés

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Teherbírás: a csomag átlag 10-15 kg
Monotonitás tűrés
Megbízhatóság
A higiéniai elvárások betartása

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
10:00-19:20

BRUTTÓ BÉR
1203 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A honlapon vagy a [email protected] emailcímre küldött telefonszámmal és névvel. Tárgy: Csomagoló

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest