Élelmiszeripari munkatárs

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszer gyártással és forgalmazással foglalkozó partnerünk számára keresünk élelmiszeripari betanított dolgozókat nappalos munkavégzéssel, egy teljesen új üzembe.

FELADATOK
Három munkakörbe van jelenleg felvétel:

Konyhai előkészítő ( 06:00-15:00)
Gépkezelő ( 08:00-17:00)
Csomagoló: ( 10:00-19:00)

Egyéb béren kívüli juttatások

Átlagbér: nettó 160.000-170.000 Ft/hó ( 2019 januári átlag alapján)
BKK bérlet támogatás
Egyszeri napi meleg étkezés
Hosszútávú munkalehetőség

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Megbízhatóság
Egészségügyi alkalmasság
Mindhárom munkakör állómunka
Terhelhetőség: a ládák, amelyeket mozgatni kell kb 10-15 kg-osak

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
06:00-15:20 vagy 08:00-17:20 vagy 10:00-19:20

BRUTTÓ BÉR
1203 Ft/óra+50%-os túlóra pótlék ( átlag bér nettó 170.000)

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Központi elérhetőség: Jelentkezés és részletek
Email: [email protected]
Telefon: +36204413386

A honlapon vagy a [email protected] email címre küldött névvel és telefonszámmal. Tárgy: élelmiszeripar

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest