Douglas Parfümériák X. kerületi logisztikai központjába keresünk diákmunkaerőt! Akárgy 1 nap is vállalható!

MADS

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület, Száva utca
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákok jelentkezését várjuk raktári kisegítésre Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózatának fűtött, rendezett logisztikai központjába!

Feladatok:

Logisztikai feladatok ellátása, rendelések feldolgozása: árúösszekészítés, csomagolás, anyagmozgatás, címkézés, raktári adminisztráció

Cég bemutatása:

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője!

Feltétel:

- Nappali tagozatos jogviszony igazolás aktív, vagy passzív féléven
- Minimum egy teljes műszak vállalása hetente, hétköznap

Kezdés:
Bármelyik nap

Munkaidő:
7.30-16.00

Munka időtartama:
Január közepéig, rugalmasan, akár 1-1 hétköznap is vállalható hétfő és péntek között

Bruttó bér:
1177 FT/óra

Munkavégzés helye:
1107 Budapest, Száva utca 9.

A munkalehetőségra karácsonyig biztosan számíthatsz. A jelentkezésnél, kérlek írd meg nekünk, hogy előreláthatólag hány munkanapot tudnál vállalni/hét, és mikor tudnál munkába állani.

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött névvel, telefonszámmal, esetleg önéletrajzzal. Tárgy: Douglas_X.

Bérinformációk

1177 Ft/óra

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3488642   Megjelentetés dátuma: 2018.09.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra