HR gyakornok- belső munkatárs

MADS

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Belvárosi irodánkba keresünk, rugalmas időbeosztásban nappali tagozatos, HR gyakornokokat, azonnali kezdéssel! (Szakmai gyakorlatot is leigazolunk!)

FELADATOK:
Feladataid közé a következők fognak tartozni:
• Álláshirdetések megírása és meghirdetése saját és partnereink oldalán
• Facebook oldalainkon és csoportjainkba, munkáink meghirdetése
• Diákok telefonos megkeresése és releváns munkák ajánlása, segítségnyújtás
• Projekt menedzserek munkájának segítése
• Beosztások készítése
• Személyes ügyfélszolgálat. - beléptetés
• Önéletrajtok szűrése és rögzítése
• Jelenléti ívek begyűjtése és rögzítése
• Diákokkal való kapcsolattartás

FELTÉTEL:
Téged keresünk, mert:
• Szeretsz szervezni és emberekkel foglalkozni
• Nappali tagozatos diák vagy
• Precíz és pontos vagy
• Nem jelent számodra gondot a kapcsolatteremtés
• Szívesen dolgozol fiatalokkal

MUNKAIDŐ:
H-P között 09.00-18.00-ig ( heti 25 óra vállalásával)

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR:
1000 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1092 Budapest

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36203629219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: HR gyakornok

Bérinformációk

1000 Ft/óra

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
ID: 3444803   Megjelentetés dátuma: 2018.07.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra