950 - 1 650 HUF/óra

Diákmunka a tatabányai Burger King-ben!

MADS

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
részmunkaidő
Munkabér (bruttó)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
- Alapanyagok előkészítése
- Hús- és krumplisütés
- Szendvicsek készítése
- Vendégek kiszolgálása
- Kasszagép kezelése
- És ehhez kapcsolódó egyéb feladat ellátása

FELTÉTEL
- 18 év feletti
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Nyitott, kommunikatív személyiség
- Igényes megjelenés
- Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
- Előny: angol nyelvtudás

KEZDÉS
- Interjú után akár azonnal.

MUNKAIDŐ
- Hétfő és vasárnap között 4, 6, 8 órás műszakokban, rugalmas beosztásban.

MUNKA IDŐTARTAMA
- Hosszú távú.

BRUTTÓ BÉR
- br. 950-1650

MUNKAVÉGZÉS HELYE
- 2837 Tatabánya-Vértesszőlős

MEGJEGYZES
Alapbér bruttó 950 Ft/óra + 40 % -os bérpótlék 18 óra után
Három hónap után a bruttó alapbér 1000 Ft/órára emelkedik
Minimum 80 óra teljesítés esetén bruttó 60 Ft/óra teljesítményjutalomban részesítünk
100 óra után br. 100 Ft/óra, 120 óra felett br. 150 Ft/óra, 150 óra felett pedig br. 250 Ft/óra extra jutalom
Napi egyszeri étkezést és rugalmas időbeosztás biztosítunk
20%-os kedvezménykártyát adunk, ami minden Burger Kingben felhasználható
Valamint előre lépési lehetőségek és tréningek várnak rád

PROJEKT MENEDZSER
- Dombi Olivia
- Email: [email protected]
- Telefon: +36 (20) 259 3841

- E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Burger King_Tatabánya

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Gyorsétterem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dombi Olivia
Tel.: +36202593841
E-mail: Küldje el önéletrajzát