Diákmunka - legyél marketinges a Starbucks-nál br.1000 ft-os órabéren!

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bruttó bér: 1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, marketing asszisztensi pozícióba!

Feladatok:

Marketinganyagok fordítása angolról magyarra vagy magyarról angolra
Szlogen, reklámanyag tervezése
Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel a kávézókban
Jelentések, anyagok begyűjtése üzletekből

Elvárások:

Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás
(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
Pozitív kisugárzás, mosolygós személyiség
Légy precíz és proaktív
Légy megbízható, tudd tartani a határidőket
Szeresd a Starbucks elegáns világát
Marketing területen szerzett tapasztalat
Excel és a PIVOT tábla használata

Interjú:
Előre egyeztetett időpontban!

Kezdés:
Sikeres interjú után azonnal!

Munkaidő:
Heti 30 óra, napi 6 órában (rugalmasan)

Munka időtartama:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Kávézó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest