Éjszakai árufeltöltő diákmunka! (december végéig!) - XV. kerület (céges busszal); Bér: Br. 1500 Ft/óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
2017.12.21.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Br. 1500 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: nappali tagozatos, aktív vagy passzív, 18. életévüket betöltött diákok jelentkezését várjuk, könnyű fizikai munkára!

Feladatok:
Árufeltöltés

Elvárások:
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás
(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Megbízhatóság
Precíz, pontos munkavégzés
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében tudunk segíteni!)

Megjegyzés:
Utazás biztosított M3 - Újpest-Városkapu megállótól!

Kezdés:
Azonnal

Munkaidő:
Vasárnap és csütörtök között, 22:00-6:00

Munka időtartama:
Hosszabb távú, december végéig!

Bruttó bér:
1500 Ft/óra

Munkavégzés helye:
XV. kerület (céges busszal)

Projekt menedzsere:
Skultéti Zsuzsanna; Tel: + 36 20 358 9730
E-mail: skulteti.zsuzsanna@mads.hu

E-mailben küldött elérhetőséggel. Tárgy: Éjszakai árufeltöltés

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Skultéti Zsuzsanna
Tel.: +36 20 358 9730
E-mail: Küldje el önéletrajzát