Diákmunka- Csatlakozz a legújabb Pizza Hut csapatához! - XIX. kerület

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.12.17.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Br. alapbér: 850 Ft/óra + műszakpótlék, bónuszrendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diák vagy? Csatlakozz a Pizza Hut csapatához!
Dolgozz egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél, tanulmányokkal is összeegyeztethető beosztásban!

Feladatok:
Rendelés felvétele
Pizzák elkészítése
Vevők kiszolgálása

Elvárások:
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Pontos, precíz munkavégzés
Nyitott, kommunikatív személyiség
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
Megbízhatóság
H-V között, min. 2 műszak vállalása
Ápolt, igényes megjelenés
A munkaidő alatt ékszer, kiegészítő, műköröm nem viselhető

A Bruttó alapbér: 850-920 Ft/óra
+ 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék

Amit kínál az étterem:
Nemzetközi háttér
Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
Elérhető bónuszrendszer
25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Egyéb béren kívüli juttatások

18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Étterem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Skultéti Zsuzsanna
Tel.: +36 20 358 9730
E-mail: Küldje el önéletrajzát