Diákmunka- Dolgozz a KFC csapatában! - Aréna Pláza

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bruttó alapbér: 850-920 Ft/óra + műszakpótlék, bónuszrendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk éttermi kisegítésre.

Feladatok:
Vendégek kiszolgálása
Kasszázás
Konyhai feladatok ellátása
Szendvicsek elkészítése
Csomagolás

Elvárások:
Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Pontos, precíz munkavégzés
Nyitott, kommunikatív személyiség
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
Megbízhatóság
Ápolt, igényes megjelenés
H-V között, 2-3 műszak vállalása

Előny:
Hétvégi műszakok vállalása!

Interjú:
Előre egyeztetett időpontban!

Amit kínál az étterem:
Nemzetközi háttér
Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Munka időtartama:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Egyéb béren kívüli juttatások

+18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék
Bónuszrendszer
25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Étterem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Skultéti Zsuzsanna
Tel.: +36 20 358 9730
E-mail: Küldje el önéletrajzát