Raktári komissiózásra keresünk munkatársakat Dunakeszire!

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK

Rendelés összekészítés,
Árumozgatás
Raktár rendezettségének fenntartása
Általános raktári teendők raktári rend betartása
Raktári fejlesztésekben való együttműködés
Leltározásban történő részvétel
AMIT KÍNÁLUNK:

Hosszútávú munkalehetőség
3 hónap után béren kívüli juttatás
Munkábajárási támogatás
Munkacipő

ELVÁRÁSOK

8 általános végzettség
Megbízhatóság
Hosszútávra tervez

Információk a kiválasztási folyamatról

KEZDÉS

Azonnal
MUNKAIDŐ

3 műszak; melyből két műszak kötelező. Délelőtt 6:30 és 8:00 közötti kezdés; délután: 12:00-13:00 óra közötti kezdéssel,éjszaka 21:00 és 22:00 óra közötti kezdéssel 8 órás munkavégzés!
MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú
MUNKAVÉGZÉS HELYE

Dunakeszi
MEGJEGYZÉS

Megközelítés:
Újpest Városkapútól 104-es busszal, Vácról Volánbusszal.

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Megbízó

Gépipar

Építőiparral és kereskedelemmel foglalkozó cég.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát