Raktári árukezelő

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
240.000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrész forgalmazással foglalkozó partnerünkhöz keresünk raktári árukezelőket két műszakos beosztásba.

FELADATOK
- Termékek címkézése és csomagolása
- Komissiózás
- Termékek ládákba csomagolása

ELVÁRÁSOK
- 8 általános iskolai végzettség
- Orvosi alkalmassági ( elkészítésében segítünk)
- Erkölcsi bizonyítvány ( okmányirodában ingyenesen kikérhető)

Egyéb béren kívüli juttatások

Béren kívüli juttatás
Kedvezményes vásárlási lehetőség a a cég termékeiből
Kedvezményes étkezési lehetőség
3 hónap után céges telefon 600 perc lebeszélhetőséggel

Információk a kiválasztási folyamatról

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
hétfőtől-péntekig 6:00-15:00,13:00-22:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Elérhető bruttó jövedelem: 250.000 Ft/hónap

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével! Tárgy: Raktári árukezelő

Megbízó

Gépipar

Autóalkatrész forgalmazás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát