Menedzser asszisztens - Diákmunka

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1100 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Fusion Group éttermeinek (elsősorban a Bellozzo, másodsorban a Burger King és az Anna kávézók) üzemeltetésével kapcsolatos fejlesztési mini-projektek menedzselése, támogatása
Az éttermi márkák marketing támogatása az azokat érintő kampányok, aktivitások szervezésében való részvétel
Kapcsolattartás az éttermekkel, partnerekkel, ügynökségekkel, grafikussal
Versenytársak tevékenységének monitorozása
Fogyasztói kutatások lebonyolításában való segítségnyújtás
Számlák nyilvántartása, kezelése, költségvetés figyelemmel követése
Elemzések, riportok, prezentációk készítése
Ötletek, javaslatok a különböző kampányok tervezésénél, megvalósításánál
Egyéb adminisztrációs feladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal

MUNKAIDŐ

H-P között, napi 6-8 órában

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszabb távú

BRUTTÓ BÉR

1100 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1066 Budapest

MEGJEGYZÉS

Fiatalos, dinamikus csapatot
Munkatapasztalatot, szakmai fejlődést
Bruttó 1100 Ft/óra bért
Igény szerint szakmai gyakorlatként is leigazoljuk a nálunk töltött időt

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Menedzser asszisztens

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Fusion Group

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi gazdasági tanulmányok
Microsoft Office magabiztos használata
Középfokú angol nyelvtudás
Azonnali munkakezdés
Terhelhetőség (heti 30-40 óra)
A fast food ipar iránti érdeklődés
Nyitottság az újdonságokra, innovatív szemlélet
Kreativitás
Magabiztos kommunikáció
Pontos, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest