Diákmunka:Vasalónő-Érd-Bér: br. 1000 Ft/óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Érd
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív nappali tagozatos diákokat keresünk vasalásra

Feladatok:
• Gépi, illetve olykor kézi vasalás

Elvárások:
• Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyigazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízható személyiség

Kezdés:
• akár azonnal

Munkaidő:
• H-P 08.00-16.30

Munka időtartama:

• hosszú távú

Bruttó bér:
• 1000 Ft/óra

Munkavégzés helye:
• 2030 Érd

Projekt menedzsere:
• Schubert Tímea; Tel: +36 20 362 9219; E-mail: schubert.timea@mads.hu

• emailben küldött önéletrajzzal, tárgy:vasalás

Megbízó

Textília, ruházat, bőr és bőrtermék gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat